AVANTI HOME

ul. Karmelicka 58
31-133 Kraków

Rezerwacja: +48 501 083 948, +48 601 507 700

lub

Napisz do nas

JAK DOJADĘ Z LOTNISKA

Autobusem

Jeżeli przyleciałeś na inny terminal niż T1 udaj się na terminal T1. Na obrazku obok zaznaczono trasę do najbliższego przystanku autobusowego. Aby dotrzeć na miejsce bez przesiadek poczekaj na autobus 208 który kursuje średnio co 20 minut.  Po ok. 40 minutach w zależności od ruchu ulicznego wysiądź na przystanku „Plac Inwalidów”. Udaj się w stronę ulicy Karmelickiej która przecina główną drogę niedaleko przystanku na którym wysiadłeś.  Po około 200 metrach znajdziesz nasze apartamenty Karmelicka 58.

Pociągiem

Udaj się na stację kolejową. Pociąg tu kursujący zabierze Cię na Dworzec Główny w Krakowie który znajduje się bezpośrednio przy rynku głównym tak samo jak nasze apartamenty. Gdy wysiądziesz na Dworcu Głównym udaj się w stronę Rynku Głównego. Skorzystaj z naszej mapy aby dojść do ulicy Karmalickiej – ok. 20 min spacerem.

JAK DOJADĘ Z DWORCA GŁÓWNEGO

W okolicy Rynku Głównego obowiązuje strefa ograniczonego ruchu pojazdów dlatego proponujemy 20 min spacer lub skorzystanie z TAXI. Postój taksówek znajduje się przy  Wyjściu dworca lub Galerii Krakowskiej przy ulicy Pawiej. Postoje taksówek zlokalizowane są również po drodze w kierunku Rynku głównego.

Do zobaczenia!

avanti home jak dojechać autobusem

avanti home jak dojechać autobusem

pociąg